(0432) 67-11-57

Реєстрація учасника

Організатор гарантує всім користувачам веб-сайту вільний доступ до інформації про реалізацію майна (лотів), яка розміщена на веб-сайті Організатора, просту систему пошуку в режимі реального часу 7 днів на тиждень 24 години на добу.

2. Для участі в електронних торгах учасник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті Організатора, та додатково надсилає поштою або шляхом особистого подання, заяву на участь в аукціоні/конкурсі та інші документи передбачені в оголошені за адресою Першої української міжрегіональної товарної біржі, а саме: 21050, м. Вінниця, вул. Козицького, буд. 46, сплачує гарантійний та реєстраційний внески на рахунок Організатора, 

Зареєструватись як учасник

Реєстрація замовника

1. Реєстрація Замовника здійснюється на веб-сайті ПУМТБ відповідно до наведеної на веб-сайті форми «Реєстрація». Обов’язковими до заповнення є поля, які відмічені значком: «*».

2. Про реєстрацію заяви Замовника, Організатор негайно,шляхом надіслання електронного листа на поштову скриньку, вказану в Заяві, повідомляє останнього із зазначенням точного часу її отримання. Для користування Сервісом Замовник використовує логін та пароль, який Замовник вибирає при реєстрації на веб-сайті Організатора.

3. Після верифікації заяви Організатор підтверджує реєстрацію Замовника та з цього часу Замовнику гарантується доступ до особистого кабінету.

4.Організатор не несе відповідальності перед будь-якими особами за протиправне використання паролю та логіну третіми особами.

5. Підставою для відмови в реєстрації на веб-сайті Замовника може бути:

  • подання недостовірних відомостей у реєстраційній заяві;
  • у заяві зазначена не повна інформація про Замовника;

6. Підставою для скасування реєстрації Замовника може бути:

  • скасування рішення Фонду про надання повноважень Замовнику;
  • смерті Замовника;
  • отримання заяви Замовника про скасування реєстрації;
  • розголошення третім особам присвоєного Паролю та Логіну.

Зареєструватись як замовник