(0432) 67-11-57

Правила з користування веб-сайтом

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Біржовим комітетом Першої української міжрегіональної товарної біржі від             03 серпня 2015 р. №15/20

 

Правила з користування веб-сайтом

ВСТУП

Веб-сайт https://www.pumtb.com.ua – включає в собі спеціалізовану систему для проведення електронних торгів, в тому числі аукціонів з продажу майна банків щодо яких прийнято рішення про здійснення процедури ліквідації, конкурсів з реалізації в електронній формі майна неплатоспроможних банків шляхом відступлення прав вимоги та електронних торгів (аукціонів) з продажу майна підприємств-банкрутів (надалі – система).

Аукціони (конкурси) відбуваються відповідно до розроблених Правил Біржі, затверджених Біржовим комітетом ПУМТБ (надалі – Правила аукціону).

Організатором аукціонів/конкурсів виступає Перша українська міжрегіональна товарна біржа (надалі – організатор аукціону/конкурсу).

В оголошенні про проведення аукціону/конкурсу, що розміщується в одній загальнодержавній та

одній регіональній (місцевій, за місцезнаходженням замовника аукціону/конкурсу) газетах (у випадку продажу майна-банкрутів – на веб-сайті уповноваженого органу з питань банкрутства) може міститись декілька лотів, а у системі кожен лот висвітлюється окремо.

Перед поданням заявки на участь в аукціоні/конкурсі обов’язково ознайомтесь з Правилами Біржі, а також з порядком представлення заявок на участь в аукціоні/конкурсі, що вказується в оголошенні про проведення аукціону/конкурсу.

ЗМІСТ:

Розділ І - Порядок реєстрації на веб-сайті;

Розділ ІІ - Порядок подання заявки на участь в аукціоні/конкурсі в електронному вигляді;

Розділ ІІІ - Спосіб та порядок подання учасниками пропозицій щодо ціни;

Розділ ІV - Інструкція користування основними розділами веб-сайту

Розділ І

Порядок реєстрації на веб-сайті

Для реєстрації необхідно натиснути на кнопку «Реєстрація», вибрати характер реєстрації – учасник/замовник, після чого відкриється вікно реєстрації. У вікні реєстрації необхідно вказати інформацію про користувача:, заповнивши всі необхідні поля та прикріпивши вказані документи. При введенні будь-якої інформації всі поля, що відмічені зірочкою, є обов`язковими для заповнення. При вводі користувачем інформації перевіряється коректність вводу. У разі введення некоректної інформації, виводяться підказки, що підсвічуються червоним кольором.

Для подальшого входу в систему та особистий профіль необхідно ввести логін пароль.

Звертаємо увагу, що введення некоректної або неповної інформації (у т.ч. прикріплення документів) може бути підставою для подальшої відмови при подачі заявки на участь в аукціоні!

Розділ ІІ

Порядок подання заявки на участь в аукціоні/конкурсі в електронному вигляді

Увага! Для уникнення непорозумінь перед поданням заявки на участь в конкурсі необхідно уважно

прочитати інформацію щодо порядку представлення заявок на участь в аукціоні/конкурсі, а також

щодо порядку виявлення переможця аукціону/конкурсу, в кожному окремо взятому аукціоні/конкурсі.

Після проходження реєстрації на веб-сайті користувач розпочинає процедуру реєстрації на участь у

визначеному ним аукціоні/конкурсі шляхом кліку на кнопку «Взяти участь» на сторінці лоту.

Особі, що має бажання прийняти участь в конкурсі, та яка попередньо не пройшла реєстрацію на веб-сайті, після кліку на кнопку «Взяти участь» на сторінці лоту, буде запропоновано зареєструватись на веб-сайті та відкриється відповідне вікно реєстрації. Порядок реєстрації на веб-сайті зазначений в розділі І цих Правил. Після цього заявка розглядається  адміністратором сайту. Зареєстрований користувач має право приймати участь відразу у декількох аукціонах/конкурсах. Інформація про стан заявки виводиться в особистому кабінеті у розділі «Заявки на участь», а також на сторінці вибраного лоту. Підтвердження про те, що система отримала заявку, надсилається користувачу у вигляді повідомлення на адресу електронної пошти, зазначену при реєстрації на веб-сайті

Увага! Заява на участь в аукціоні додатково направляється Організатору аукціону/конкурсу у письмовому вигляді разом з пакетом визначених документів. Всі документи мають бути скріплені мокрою печаткою та засвідчені згідно законодавства України.

Розділ ІІІ

Спосіб та порядок подання учасниками пропозицій щодо ціни

Після того, як аукціон розпочався, для подання пропозиції щодо ціни, користувач (учасник аукціону)

повинен авторизуватись в системі, шляхом введення свого логіну та паролю.

Після авторизації в особистому кабінеті в пункті «Актуальні торги» необхідно обрати потрібний аукціон, або зайти на сторінку лоту. Після цього користувачу відкриється вікно аукціону, в якому відображається: поточний час, початкова ціна, поточна ціна та інформація про хід аукціону.

 Перша пропозиція ціни, отримана системою від будь-якого учасника, означає його згоду придбати майно за початковою вартістю. Для подання пропозиції придбати майно за початковою вартістю необхідно натиснути на кнопку «Прийняти пропозицію», після чого з’явиться системне вікно для її підтвердження, щоб підтвердити пропозицію необхідно натиснути «Підтвердити». Прийнята системою ставка та час її прийняття відображається в таблиці. Ставки, що зробив учасник відображаються під його реєстраційним номером. Надалі для підвищення ціни необхідно клікнути на кнопку «Подати пропозицію», при цьому розмір підвищення пропозиції буде дорівнювати кроку аукціону. Подальше підвищення ціни відбувається за вищенаведеним алгоритмом.

Якщо відповідна можливість зазначена в оголошенні про проведення електронних торгів (аукціону), то час завершення аукціону може продовжуватися щоразу на 10 хвилин, з часу внесення останньої пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо будь-яким учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 1 хвилину до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено переможця електронних торгів (аукціону).

Переможцем електронних торгів (аукціону) визначається учасник, який запропонував на веб-сайті

організатора аукціону найвищу ціну на час завершення електронних торгів (аукціону).

Порядок подання учасниками пропозицій щодо ціни у випадку проведення Конкурсу знаходяться у «Правила проведення Конкурсів у електронній формі».

Розділ ІV

Інструкція користування основними розділами веб-сайту.

На головній сторінці веб-сайті усім категоріям користувачів (в тому числі не авторизованим) доступні для користування розділи: «Електронні торги»; «Новини»; «Біржові торги»; «Аукціони в торгівельному залі»; «Контакти»; «Документи»;

1. Розділ «Електронні торги»

В розділі «Електронні торги» користувачі мають можливість

  • переглядати запропоноване до продажу у електронній формі майно та активи;
  • здійснювати пошук за категоріями;
  •  подавати заяву на участь в електронних торгах (аукціоні/конкурсі).

2. Розділ «Новини»

В розділі «Новини» користувачі мають можливість ознайомитись зі статтями та новинами, які

публікуються на веб-сайті. Для перегляду новини необхідно натиснути на її назві.

3. Розділ «Біржові торги»

В розділі «Біржові торги» користувачі мають можливість переглядати оголошення про проведення біржових торгів.

4. Розділ «Аукціони в торгівельному залі»

В розділі «Аукціони в торгівельному залі» користувачі мають можливість переглядати оголошення про проведення аукціонів, що відбуваються в торгівельних залах, тобто off-line аукціони. Зокрема це можуть бути аукціони з продажу майна у процедурі банкрутства, майна, що знаходиться в податковій заставі, комунального та державного майна.

5. Розділ «Контакти»

В розділі «Контакти» знаходиться інформація про Біржу та контактні дані.

6. Розділ «Документи»

В розділі «Документи» користувачам доступні для перегляду та скачування: правила проведення аукціонів та конкурсів, зразки документів необхідних для участі в аукціонах/конкурсах, інструкції користування системою електронних торгів, статутні та дозвільні документи організатора аукціонів/конкурсів, Закони України і нормативно-правові акти, якими визначається порядок проведення електронних торгів (аукціонів/конкурсів), тощо. Для скачування чи перегляду документів необхідно клікнути на назві потрібного документу та далі перейти за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за телефоном (0432)67-11-57 або на адресу електронної пошти pumtb@ukr.net .